Erkado Petunia to wyjątkowy model drzwi, który możemy zamówić u zaufanego sprzedawcy, jakim jest firma DABS. Ich uniwersalna, a zarazem nietuzinkowa, konstrukcja sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie, natomiast jakość materiałów i wykonania nadaje im długiej żywotności oraz czyni je łatwymi w pielęgnacji. Czym jeszcze wyróżniają się drzwi Erkado Petunia i kiedy warto na nie postawić?

Erkado Dąb Premium – drzwi wyróżniające się jakością

Jeśli chodzi o drzwi Erkado Petunia, opinie klientów sklepu DABS mówią same za siebie – to wyjątkowy model, który posiada cały wachlarz pożądanych cech, takich jak wytrzymałość czy nowoczesny design. Oferta firmy obejmuje wykonanie drzwi w taki sposób, aby były jak najlepiej dostosowane do potrzeb klienta. Można wybrać rodzaj konstrukcji drzwi, ich szerokość, rodzaj przeszklenia, wykończenia, materiałów, a także skorzystać z licznych opcji za dopłatą, które pozwolą komfortowo użytkować drzwi niezależnie od pomieszczenia i jego przeznaczenia. Drzwi Erkado Dąb Premium stworzono z wykorzystaniem innowacyjnej technologii ramiakowej STILE, która zapewnia precyzję wykonania, a co za tym idzie – wyjątkową i dopracowaną w każdym calu estetykę.

W jakich odsłonach występują drzwi Dąb Premium Petunia?

Dąb Premium Erkado to model, który w pełni dostosujemy do naszych potrzeb. Możemy postawić na ramiaki wykonane z płyty MDF z okleiną GREKO bądź ramiaki pionowe, które powstały z klejonego warstwowo drewna pokrytego płytami HDF oraz okleiną CPL lub PREMIUM. Drzwi mogą zostać wykonane w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dopasujemy je do barwy podłogi, mebli czy ram okiennych. Dostępne są wersje bez przeszkleń, a także z różnymi ich układami, które tworzy się z hartowanej szyby – mlecznej bądź przezroczystej. Na życzenie klienta producent zamieni ją na szkło klejone lub na REWERS. Model Dąb Premium marki Erkado bez problemu zamówimy z tulejami, podcięciem, kratką wentylacyjną, uszczelką opadającą, systemem przesuwnym, różnymi rodzajami ościeżnicy, osłonkami na zawiasy i nie tylko.

Dąb Premium Erkado – kiedy warto postawić na ten model drzwi?

Ze względu na wysoką jakość drzwi Erkado Petunia oraz na to, że występują w tak wielu odsłonach, bez wątpienia sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To zdecydowanie dobra opcja dla osób, które poszukują wytrzymałych, precyzyjnie wykonanych drzwi w rozsądnej cenie oraz z możliwością wybrania dodatkowych opcji. Erkado Petunia dzięki swojemu uniwersalnemu, acz wyróżniającemu się, designowi z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przypadku wnętrz nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu. To skrzydło ramiakowe to częsty wybór klientów sklepu DABS, którzy w szczególności podkreślają ich wysoką jakość wykonania. Drzwi Erkado Dąb Premium pozwalają zrealizować naszą indywidualną wizję dotyczącą wyglądu pomieszczenia. To model optymalnie odporny na uszkodzenia, który nie traci swojej estetyki wraz z upływem czasu – a trzeba nadmienić, że żywotność tych drzwi jest naprawdę długa!