Wyjątkowy zegarek w retro stylu, który zachwyca magią detali i kolorów – taki właśnie jest Tissot PRX Ice Blue, czyli reedycja wzoru, który w latach 70. cieszył się ogromną popularnością. Model doskonale oddaje styl tamtych lat, a jednocześnie może się pochwalić szeregiem nowoczesnych funkcji i nienagannym wykonaniem, które zapewnia mu bardzo długą trwałość. Komu przypadnie do gustu Tissot PRX Blue?

Tissot PRX Ice Blue – precyzyjny, solidny, wodoszczelny

Zegarek Tissot PRX Ice Blue to zachwycający model z serii PRX, która w branży zyskała duże uznanie ze względu na swoją niewątpliwą jakość. Rozwinięcia liter tworzących skrót tej nazwy idealnie opisują to wyjątkowe akcesorium – jest ono precyzyjne, solidne, a ponadto cechuje się optymalną wodoszczelnością na poziomie 10 ATM. Wartym podkreślenia jest fakt, że jego precyzja ujawnia się zarówno w funkcjonowaniu zegarka, jak i sposobie jego wykonania. Poprzeczne, szerokie ogniwa – typowe dla stylu lat 70. – idealnie łączą się z płaską kopertą, która przyciąga wzrok swoim intrygującym, niebieskim kolorem. Tissot PRX Blue zyskał przy tym bardzo wysoki poziom solidności dzięki zastosowaniu stali chirurgicznej 316L, szafirowego szkła, a także automatycznego, szwajcarskiego mechanizmu.

Tissot t137.407.11.351.00 – dopracowany w każdym calu

Zegarek Tissot t137.407.11.351.00 stanowi piękną interpretację popularnego w latach 70. modelu, mogąc się przy tym pochwalić bardzo nowoczesnymi funkcjami. Działanie mechanizmu opiera się na ruchu ręki, a obecność specjalnej sprężyny zapewnia użytkownikowi rezerwę chodu wynoszącą 80 godzin. To optymalna długość, która gwarantuje komfortowe noszenie zegarka wtedy, gdy rzeczywiście mamy taką potrzebę. Wskazówki i indeksy obecne na tarczy pokryto warstwą fluorescencyjną, dzięki której Tissot PRX Blue cechuje się doskonałą funkcjonalnością niezależnie od warunków – odczytanie godziny w ciemności nie sprawi nam więc żadnego problemu. Datownik wskaże nam dzień miesiąca, a krzemowy włos balansu będzie dbać o wysoki stopień precyzji zegarka ze względu na odporność na oddziaływanie pól magnetycznych.

Dla kogo jest Tissot PRX Blue?

Nie ulega wątpliwości, że Tissot PRX Blue to wyjątkowy zegarek o doskonałej jakości i funkcjonalności. Ze względu na swoje liczne zalety pod kątem działania i wyglądu z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie dopracowane, oryginalne akcesoria, które łączą styl retro z nowoczesnym. Tissot PRX Ice Blue jest propozycją dla mężczyzn, którzy poszukują niezawodnego akcesorium na lata – ten model cechuje się zaś perfekcyjną trwałością i nieprzemijającą estetyką. Regulowana bransoleta zapewnia najwyższą wygodę noszenia, a wodoszczelność pozwala na stosowanie zegarka podczas pływania. Sprawia to, że akcesorium może nam towarzyszyć podczas realizacji nawet najbardziej spontanicznych pomysłów. Model Tissot PRX Ice Blue zakupimy w świetnej cenie w autoryzowanym sklepie marki, jakim jest zegarmistrz.com. Specjaliści oferują nam również profesjonalną usługę graweru oraz możliwość skrócenia bransolety, dzięki czemu zegarek będzie jeszcze lepiej dopasowany do naszych potrzeb!