Wiele osób poszukujących dobrej jakości alkomatu osobistego lub na użytek firmy sięga po wyroby marki AlcoFind – jak pokazuje przykład modelu Polaris, jest to doskonały wybór! Koreański producent jest znany już od 15 lat na polskim rynku i nieustannie zbiera pozytywne opinie. Marka dba o dobrą jakość oraz przydatne funkcje, co jest niezwykle ważne podczas użytkowania alkomatu AlcoFind Polaris. Czy reszta funkcji i parametrów tego modelu prezentuje się równie atrakcyjnie? Sprawdzamy!

Czym może się pochwalić alkomat AlcoFind Polaris?

AlcoFind Polaris to niewielki alkomat, który kryje w swoim wnętrzu wyspecjalizowany, platynowy czujnik elektrochemiczny, dzięki któremu rzetelność i precyzja pomiarów plasują się na wysokim poziomie. Dane podawane są z dokładnością do 0,001 promila, co jest naprawdę doskonałym wynikiem, który sprawia, że AlcoFind Polaris to niezawodny alkomat.

Wykonanie badania z jego pomocą jest niezwykle łatwe i szybkie – sygnały dźwiękowe sygnalizują nam jego początek i koniec, które łącznie dzieli około 2-3 sekundy. Menu urządzenia jest przetłumaczone na język polski, a uzyskany wynik – mieszczący się w przedziale od 0 do 5 promili – pojawia się na czytelnym, podświetlanym, 4-cyfrowym wyświetlaczu LCD.

Jakie funkcje posiada AlcoFind Polaris?

Zakres funkcjonalności alkomatu AlcoFind Polaris jest naprawdę imponujący. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć aż 100 pomiarów wraz z datą i godziną ich wykonania. Między innymi dzięki temu sprawdza się nie tylko w użytku indywidualnym, ale również w firmach. Sprzęt wyposażony jest w tryb diagnostyki sensora, co sprawia, że zawsze możemy polegać na wiarygodności uzyskanych wyników. AlcoFind Polaris poinformuje nas ponadto o konieczności dokonania kalibracji, a także o niskim poziomie baterii. Co więcej, alkomat sam wyłączy się po 30 sekundach bezczynności, co pozwala na skuteczne oszczędzanie energii.

Alkomat AlcoFind Polaris z wytrzymałą, antypoślizgową obudową

Alkomat AlcoFind Polaris został dopracowany nie tylko pod względem funkcjonalności i wydajności, ale również samej budowy, która pozwala na jego użytkowanie w różnych warunkach przez wiele lat. Odpowiada za to między innymi obudowa wykonana z antypoślizgowego, trwałego tworzywa ABS. Jednocześnie, alkomat jest niezwykle poręczny – niewielkie wymiary i waga na poziomie 130 gramów sprawiają, że używanie sprzętu jest bardzo wygodne.

Gdzie warto kupić alkomat AlcoFind Polaris?

Jeśli chcesz kupić swój własny alkomat AlcoFind Polaris, koniecznie udaj się do zaufanego sklepu internetowego polskie-centrum-kalibracji.pl, w którym możesz jednocześnie skorzystać z profesjonalnej usługi adiustacji urządzenia. Firma oferuje model AlcoFind Polaris wraz ze sztywnym etui, zestawem wielorazowych ustników, bateriami alkalicznymi niezbędnymi do zasilania, certyfikatem kalibracji oraz możliwością jej darmowego wykonywania przez okres 12 miesięcy. Co więcej, sklep znany jest z dbałości o dobrą jakość oraz jej skuteczne łączenie z atrakcyjnymi cenami.