Batony proteinowe tworzone przez markę Ewy Chodakowskiej to idealne przekąski dla sportowców oraz osób, które są na diecie, ale nie chcą całkowicie rezygnować ze słodyczy. Do wyboru mamy wiele pysznych smaków, a każdy baton proteinowy wyróżnia się przy tym dobrej jakości składem. Te i wiele innych zalet sprawiają, że te wyjątkowe przekąski są zdecydowanie warte wypróbowania.

Batony proteinowe BeRAW Ewy Chodakowskiej

Baton proteinowy BeRAW to świetne źródło białka – jego zawartość w 40-gramowej przekąsce sięga nawet ponad 20 procent! Co ważne, zawarte w niej białko jest pełnowartościowe, co oznacza, że będzie odpowiednio sprzyjać wzrostowi oraz utrzymaniu masy mięśniowej. Odpowiada za to zastosowanie koncentratu białka serwatkowego, które, dostarczając dużą ilość aminokwasów egzogennych, skutecznie rozbudowuje beztłuszczową masę mięśniową.

W składzie batonów proteinowych BeRAW nie znajdziemy natomiast cukru, sztucznych dodatków czy oleju palmowego. Dzięki temu stanowią wartościową, zdrową przekąskę, którą doceni każdy sportowiec lub osoba na diecie. Co ważne, przy tym cechują się naprawdę dobrym smakiem, który wynika z zastosowania jakościowych składników oraz ich ciekawej kompozycji.

Jakie smaki batona proteinowego BeRaw warto wypróbować?

Każdy smak batonów proteinowych od Ewy Chodakowskiej jest jedyny w swoim rodzaju. Znajdziemy przekąski smakujące waniliowym sernikiem, masłem orzechowym, kakao, szarlotką, maliną, kokosem, śliwką czy piernikiem. Nie brakuje również takich smaków, jak solone orzeszki czy banan z orzechami. Dzięki różnorodności batonów proteinowych można jeść je zawsze po treningu, nigdy się nimi nie nudząc, a jednocześnie dbając o uzupełnienie rezerw energii.

Warto wypróbować kilka różnych smaków, aby znaleźć ten, który najlepiej wpisze się w nasze preferencje. Umożliwia to dostępność licznych zestawów tych wyjątkowych przekąsek, które znajdziemy na stronie sklep.bebio.pl.

Czy baton proteinowy BeRaw jest warty swojej ceny?

W 40-gramowej przekąsce otrzymujemy wysoką zawartość pełnowartościowego białka oraz innych, zdrowych składników. Do tego dochodzi różnorodność smaków, a także naprawdę atrakcyjna cena. Kwestię tę odczujemy decydując się zarówno na zakup pojedynczego batona proteinowego, jak i całego zestawu. Ze względu na świetny skład i smak przekąski BeRaw są zdecydowanie warte swojej ceny.

Komu przypadną do gustu batony proteinowe BeRAW?

Batony proteinowe BeRAW to świetna propozycja dla wszystkich osób trenujących, które dążą do zwiększenia swojej masy mięśniowej. Ta zdrowa przekąska pomoże zregenerować mięśnie po wysiłku oraz rozbudowywać i wzmocnić ich włókna. Baton proteinowy BeRAW doskonale sprawdzi się także w roli przekąski między posiłkami dla osób chcących zrzucić kilka kilogramów. Dzięki swojemu składowi i smakowi zaspokoją głód oraz chęć na coś słodkiego, jednocześnie pozytywnie wpływając zarówno na zdrowie, jak i na sylwetkę. Korzyści ze stosowania batonów proteinowych mogą ponadto odczuć osoby dochodzące do siebie po odniesionej kontuzji.