Flexergis to drukarnia, która oferuje wysokiej jakości nadruki fleksograficzne na różnego rodzaju materiałach. Firma zyskała uznanie na rynku za precyzyjne, a zarazem wyraziste nadruki, które są nie tylko trwałe, ale również estetycznie wykonane. W swojej ofercie posiada różnorodne rodzaje opakowań i etykiet, dzięki czemu zadowala potrzeby wielu branż.

Miałem przyjemność skorzystać z usług tej drukarni. Zanim jednak opowiem o moich wrażeniach, warto wyjaśnić, czym dokładnie jest nadruk fleksograficzny oraz czym różni się Flexergis od innych drukarni.

Nadruk fleksograficzny – same zalety

Nadruk fleksograficzny to jedna z technologii druku wypukłego, wykorzystująca specjalną formę zwaną cylindrem. Element ten pokryty jest gumową powłoką, na którą nanoszone są farby drukowe. Następnie przenosi on farbę na wybraną do zadrukowania powierzchnię np. folię, papier lub tekturę. Dzięki tej technologii możliwe jest uzyskanie bardzo dobrych jakościowo nadruków w kolorze, ale także złożonych z różnych odcieni, na co chętnie się skusiłem, widząc, jak dobrze wyglądały dotychczasowe realizacje drukarni.

Drukarnia Flexergis to z kolei specjalistyczna drukarnia, która wykorzystuje technologię nadruku fleksograficznego. Oferuje najwyższej jakości usługi na różnego rodzaju nośnikach, w tym na foliach, papierze, tekturze oraz na giętkich opakowaniach, dlatego tym bardziej zainteresowała mnie przygotowana oferta.

Drukarnia fleksograficzna Flexergis – owocna współpraca

Wracając do moich doświadczeń z drukarnią Flexergis, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jakości jej usług. Przede wszystkim doceniam profesjonalne podejście do klienta oraz zaangażowanie w realizację mojego zlecenia. Pracownicy Flexergis są zawsze dostępni i gotowi do pomocy, a ich wiedza na temat nadruku fleksograficznego jest bardzo szeroka. Dzięki temu są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania w przypadku konkretnego projektu.

Co do samej jakości nadruku, muszę przyznać, że jest wyjątkowo wysoka. Kolory są żywe i intensywne, a detale zostały bardzo precyzyjnie odwzorowane. Pracownicy terminowo zrealizowani zlecenie, co jest bardzo ważne dla mojej firmy, która często musi dostosowywać przebieg procesów do czasu dostawy gotowych opakowań.

Flexergis – nadruk fleksograficzny – pozytywne wrażenia

Ceny usług Flexergis są konkurencyjne w porównaniu do innych drukarni fleksograficznych, a jakość wykonania zdecydowanie przewyższa konkurentów. Jako klient mam pewność, że moje zlecenia są realizowane z najwyższą starannością. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz skorzystam z proponowanych mi usług.

Podsumowując, mogę powiedzieć, że Flexergis to drukarnia, która oferuje wysokiej jakości usługi drukarskie, w tym te wykonywane technologią fleksografii. Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza pracowników i terminowość realizacji zleceń są nie do przecenienia. Jeśli szukasz drukarni fleksograficznej, która oferuje wysoką jakość usług oraz pozytywne podejście do klienta, to zdecydowanie polecam Flexergis!