Jeżeli chodzi o telefony Samsung, to z pewnością większości osób są one znane. Samsung jest jednym z głównych graczy na rynku smartfonów i cieszy się grupą wiernych fanów. Jak w takim razie sprawdza się telefon Samsung Galaxy M12? Zapraszam do poniższej recenzji tego telefonu, w której omówione zostaną wady i zalety tego urządzenia.

Samsung Galaxy M12 – recenzja

Omawiany w tej recenzji Samsung Galaxy M12 posiada pamięć wynoszącą 64Gb oraz jest w wersji zielonej. Najważniejszą kwestią związaną z tym telefonem jest to, że jest to smartfon budżetowy i można kupić go w naprawdę niezłej cenie. Niska cena nie oznacza jednak wcale, że Samsung Galaxy M12 to telefon kiepskiej jakości, który nie ma nic do zaoferowania, ponieważ jest wręcz przeciwnie. Jak na cenę, w której można go kupić, to ten smartfon oferuje naprawdę wiele.

Telefon ten ma przejrzysty ekran o przekątnej 6,5 cala, dzięki czemu korzystanie z różnego rodzaju aplikacji, takich jak gry jest wygodne, przyjemnie ogląda się na nim również filmy. Urządzenie posiada wyspę z czterema aparatami z tyłu. Dzięki temu użytkownicy otrzymują poszerzone możliwości w zakresie robienia różnego rodzaju zdjęć, a także nagrywania wysokiej jakości filmów. Design całego smartfona jest bardzo estetyczny i cieszy oko. Telefon trzyma się naprawdę pewnie, dzięki czemu nie trzeba aż tak martwić się o upadek w czasie jego używania.

Osobiście uważam, że największą zaletą jest naprawdę potężna bateria, która wystarczy na bardzo długi czas. Pojemność baterii to aż 5000 mAh. Telefony Samsung z serii M ogólnie szczycą się bardzo dobrymi osiągnięciami w tym aspekcie, więc jeżeli silna bateria jest dla kogoś istotna, to zdecydowanie powinno się wziąć ten model pod uwagę. Ponadto nawet kiedy telefon się rozładuje, to system szybkiego ładowania sprawnie poradzi sobie z tym problemem.

Samsung Galaxy M12 – test

Na pewno dużą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do telefonów Apple użytkownicy Samsunga Galaxy M12 mają możliwość dodania pamięci do telefonu za pomocą dodatkowej karty. Z kolei jeśli chodzi o aparaty, to sprawują się one całkiem nieźle, jednak nie można się oszukiwać, że w telefonie w takiej cenie otrzymamy sprzęt do zdjęć najwyższej jakości. Jednak dla osób, które cenią sobie zdjęcia, które prezentują się po prostu ładnie i estetycznie możliwości tego smartfona powinny w zupełności wystarczyć. Matryca również dobrze sobie radzi w trakcie na przykład grania w gry. Czasami reaguje trochę gorzej, jednak nie w jakiś rażący sposób. Dodatkowo proces Exynos 850 oraz 4 Gb pamięci RAM zapewniają całkiem niezłą wydajność i pozwala na sprawną obsługę różnych aplikacji. Dźwięk z głośników jest czysty i dobrze brzmi.

Samsung Galaxy M12 – opinie

Jak zwykle w przypadku Samsungów znajdzie się trochę osób, które uważają, że nie jest to najlepszy telefon, jednak dla większości osób urządzenie to jest naprawdę bardzo porządne. Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to wypada on zdecydowanie na korzyść Samsunga Galaxy M12, ponieważ w tej bardzo atrakcyjnej cenie można mieć świetny telefon, który pozwala na bardzo wiele. Największym atutem jest oczywiście potężna bateria, która będzie ważna zwłaszcza dla aktywnych osób.