Samsung M51 sprawdza się doskonale w wielu zadaniach – zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i graniu czy fotografowaniu. Jedna z najlepszych baterii w smartfonach na rynku, innowacyjny wyświetlacz Super AMOLED Plus oraz 64 Mpix w głównym obiektywie to tylko kilka z jego licznych zalet.

Samsung M51 – recenzja

Choć na rynku jest już od jakiegoś czasu, cieszy się wciąż ogromnym uznaniem. Mowa tu właśnie o modelu Samsung M51 – opinie zachwalają go zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Samsung M51 – test najważniejszych parametrów

Obudowa smartfona wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nie jest to najlżejszy model, aczkolwiek jego waga sprawia, że dobrze układa się w dłoni. Wygodę użytkowania dyktują również ergonomiczne przyciski oraz optymalne rozmiary telefonu.

Świetne pierwsze (i każde kolejne) wrażenie zrobił na nas wyświetlacz 6,7 cala w technologii Super AMOLED Plus, dzięki której nigdy nie doświadczymy ziarnistości obrazu, będzie on ponadto jaśniejszy, a telefon jednocześnie zużyje mniej energii.

Doskonała optyka oraz nowoczesne oprogramowanie przekładają się na wysokiej jakości zdjęcia, które uzyskać można za pomocą 4 obiektywów, przy czym główny ma niebotyczną ilość megapikseli, bo aż 64.

To, co jest najczęściej (i słusznie) chwalone w przypadku smartfona Samsung M51, to bateria o pojemności 7000 mAh, która zapewnia naprawdę długie użytkowanie urządzenia bez konieczności ładowania – nawet do 3 dni.

Samsung M51 wyposażony został w nakładkę na Androida – OneUI 2.5, która zapewnia estetyczny i przejrzysty interfejs oraz sprawność funkcjonalną telefonu, a ponadto niezwykle duże możliwości w kwestii personalizacji. Pamięć RAM wynosząca 6 GB wraz z nowoczesnym procesorem eliminują zakłócenia w użytkowaniu.

Samsung M51 – opinie na temat działania

Niezależnie od tego, do czego używa się telefonu Samsung M51, sprawdza się wyśmienicie dzięki kompleksowej ofercie funkcji, sprawnym działaniu oraz wydajności. Choć początkowo może się wydawać nieporęczny, jeśli wcześniej korzystało się ze znacznie mniejszych modeli, szybko się do niego przyzwyczaja, a na pierwszy plan wysuwają się niezwykłe atuty tego smartfona.

Mnogość funkcji nie zakłóca pracy urządzenia – wszystko odbywa się płynnie i sprawnie, a obsługa jest bardzo intuicyjna oraz komfortowa. Głębia barw i kontrast są zachwycające, zarówno na poziomie samego urządzenia, jak i wykonywanych zdjęć. Głośniki sprawują się bardzo dobrze – dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Funkcje aparatu dają naprawdę wiele możliwości, jeśli tylko potrafi się je dobrze wykorzystać, chociaż nawet laicy uzyskają tutaj wysokiej jakości zdjęcia.

Na plus jest również obecność skanera linii papilarnych, który połączony został z przyciskiem blokady, dzięki czemu można szybko i skutecznie odblokować urządzenie.

Samsung M51 to wyjątkowy smartfon, który oferuje wiele korzystnych funkcji, wydajność, trwałość i długą żywotność za niewygórowaną cenę. Ma doskonałe parametry, które sprawiają, że świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach.